מאוחדת בדיגיטל: כדי שלא תצטרכו לצאת מהבית

להגיע למרפאה בשביל לקבל מרשם או הפנייה? – מה פתאום. לא צריך אפילו לקום מהספה

מומחי מאחדת

 

בחורף יותר מתמיד – אנחנו רוצים אתכם יבשים, מכורבלים, ועם כוס תה ביד. שמחים להזכיר לכם את כל הסיבות שאנחנו נותנים לכם כדי להישאר בבית, במקום לפתוח מטריה ולהגיע למרפאה: מאוחדת

מאוחדת online

מעטפת השירותים המקוונים שלנו, שמאפשרת לכם לבצע שלל פעולות בלי להגיע למרפאה ובלי לבזבז זמן על המתנה בטלפון: תוכלו לזמן תור או לבטל תור, לצפות בתיק הרפואי שלכם, בתוצאות של בדיקות מעבדה ובדיקות במכונים; אפשר לבקש מהרופא שלכם (נשים, ילדים ומשפחה) מרשמים, אישורים והפניות, לעקוב אחרי ההתחייבויות והתשלומים שלכם, להזמין כרטיס מגנטי במקום זה שאבד ולבדוק זמינות של תרופות בבתי המרקחת של הקופה. הכול מכף ידכם או משולחן העבודה שלכם. זהו האזור האישי שלכם; מכאן תנהלו את ענייניכם מאוחדת מכל מקום שנוח לכם, בכל זמן שמתאים לכם.

אפליקציית מאוחדת

האזור האישי שלכם במאוחדת – בכף ידך. כל שירותי ה- online שלנו במכשיר הסלולר. רק לחפש בחנות האפליקציות שלכם את זו של מאוחדת, להוריד, להזדהות (רק פעם אחת!) – ולהתחיל להשתמש.

פנייה מקוונת לרופא

לבקש ולקבל את המרשמים שאתם צריכים, את אישורי המחלה שאתם חייבים למסור בעבודה ואת ההפניה שלכם לרופא מומחה, כולם חתומים דיגיטלית, אצלכם במחשב.

תור-בוט

בלי לצאת מהבית, אמרנו? – מה דעתכם על לא לצאת מהפייסבוק? בוט התורים הראשון בישראל יקבע לכם תור לרופא המשפחה או לרופא הילדים ביעילות ובמהירות בצ’אט בפייסבוק, ואולי אפילו יגרום לכם לחייך.

צ’ט עם נציג 

בלי לחכות על הקו ובלי הודעות מוקלטות: נציגי השירות שלנו מחכים לכם בקוביית הצ’ט שבעמוד הבית של אתר מאוחדת, מוכנים ומזומנים לתת לכם תשובות מיידיות על ביטוחים משלימים וביטוחי נסיעות לחו”ל, על חיובים חודשיים וכל נושא כספי אחר – וכמובן, כדי לקבוע לכם תורים (או לבטל אותם, כשתצטרכו).